Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Дзвиняч Заліщицький район Тернопільська область

Наші досягнення

30 листопада 2015року в місті Києві відбувся Міжнародний форум «Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства» . Мета Форуму – скоординувати зусилля наукової та освітянської еліти для розв'язання кризової ситуації, налагодити механізм демократичного діалогу з державними інституціями, залучити широке коло науковців та освітян, представників урядових структур і засобів масової інформації до обговорення питання щодо реального стану та проблем реформування науково-освітянської сфери України. Наш заклад , ЗОШ І-ІІст. с.Дзвиняч, представляли директор школи Гагалюк Л.М., заступник директора з НВР Копичинська О.М., педагог-організатор Теслюк Н.Я. за підтримки завідувача відділу з питань освіти Надії Підгребї та методиста суспільних та природничих дисциплін КУ «ЗРНМК» Беги О.І. Школа нагороджена почесною медаллю, сертифікатом, матеріали про заклад розміщені в книзі «Науковці та освітяни України».

Захід дав об’єктивну оцінку здобуткам наукових і освітянських установ, науковців, фахівців-практиків, а також відзначив їхні досягнення. Робота була плідною і цікавою.

Учасників Форуму вітали такі гості:

Пирожков Сергій Іванович – перший віце-президент Національної академії наук України;

Сиса Павел – професор кафедри морфологічних наук Варшавського університету наук про життя, академік Академії наук вищої освіти України (відділення біології) (Польща);

Лапа Володимир Іванович – заступник міністра аграрної політики та продовольства України;

Дубина Микола Іванович – президент Академії наук вищої освіти України;

Табачніков Станіслав Ісакович – головний учений секретар, віце-президент Академії наук вищої освіти України;

Протоієрей Віталій Клос – проректор з наукової роботи Київської православної богословської академії Української православної церкви Київського патріархату;

Яковлев Андрій Анатолійович – заступник головного вченого секретаря Національної академії правових наук України;

Мельничук Максим Дмитрович – віце-президент Національної академії аграрних наук України;

Отченашко Володимир Віталійович – доктор сільськогосподарських наук, професор, начальник науково-дослідної частини Національного університету біоресурсів і природокористування України, член президії ВГО «Громадська Рада освітян і науковців України»;

Ільченко Тамара Сергіївна – голова місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Мабуть, найбільш трепетною на заході була та частина, коли оголошували найкращі заклади України. Гордимося тим, що ЗОШ І-ІІ ст. с. Дзвиняч визнана кращою. Інформація про неї розміщена у книзі «Науковці та освітяни України».